Vlak bij Oosterend, tussen de uitgestrekte weilanden, vind je de TexelZOO. Een fantastische plek: zie en bewonder, dan pas zie je hoe mooi de natuur kan zijn.
TexelZOO heette vroeger Tuincentrum Eureka. Huidige eigenaren Martijn en Marielle werkte er toen al als dierenverzorger. Nu, een aantal jaar later, hebben ze het overgenomen. Het aantal dieren is uitgebreid en de naam is nu TexelZOO. Je kunt er echt bizar veel soorten vlinders en vogels zien, maar ook parmawallaby's, stokstraartjes, vosjes, prairiehondjes: echt vanalles. De roofvogelshow is ook echt een aanrader, maar dat hoef ik niet meer uit te leggen als je bovenstaande video hebt gezien ;)
Ook kun je er lekker wat eten en drinken en je waant je tussen de vlinders en vogels op een tropische bestemming. Je kunt ze zelfs voeren! De Lori’s komen op de arm zitten en drinken je bakje leeg. Heel erg leuk!